خدمات نمایشگاهی

خدمات نمایشگاهی

خدمات نمایشگاهی

آیا می دانید چرا بسیاری از شرکت ها هر سال قوی تر از سال قبل در نمایشگاه ها شرکت می کنند اما برخی هر سال بدون هیچ تغییر و بی هیچ هدفی در نمایشگاه شرکت می کنند و بعضی هم بعد از یک یا چند سال به کلی از عرصه رقابت حذف می شوند. در نمایشگاه هیچ معجزه ای صورت نمی گیرد بلکه این برنامه ریزی دقیق و اجرای کمپین های صحیح معرفی و جذب مشتری در نمایشگاه است که می تواند به شما کمک کند تا از نمایشگاه ها چیزی به دست آورید که فکرش را هم نمی کردید.

نحوه ی حضور شما در نمایشگاه به شدت بر تفکر مشتریان در مورد شما تاثیر خواهد داشت.

گروه بازاریابی شما را در  تمام مراحل برگزاری نمایشگاه ها همراهی می کند. گروه بازاریابی قبل از برپایی نمایشگاه ، مطالعات جامعی در مورد محصولات شما، مشتریان ، بازارهای فعلی و بازار های بالقوه و بازدیدکنندگان نمایشگاه به عمل می آورد و برپایه اطلاعات بدست آمده و اهداف کلان شرکت شما اقدام به برنامه ریزی رویداد ها و کمپین های نمایشگاهی می کند. در مرحله بعد پس از برنامه ریزی نحوه و زمان اطلاع رسانی نمایشگاه به مشتریان ، ظاهر غرفه نمایشگاهی شما به صورت سفارشی و براساس نیاز های کسب و کار شما طراحی می گردد. در گام بعد شما باید پرسنلی که قرار است در نمایشگاه حضور یابند را معرفی نمایید تا آموزش ها و هماهنگی های لازم با آنها صورت بگیرد ( در صورتی که شما تمایل داشته باشید گروه بازاریابی می تواند از پرسنل آموزش دیده خود در کنار پرسنل فنی شما استفاده نماید. ) چند روز قبل از شروع نمایشگاه تیم اجرایی بازاریابی عملیات پیاده سازی غرفه را طبق طراحی های قبلی در محل نمایشگاه آغاز می کنند. با آغاز نمایشگاه ، گروه بازاریابی تا آخرین روز نمایشگاه در کنار شما خواهد بود و شما را در برگزاری رویداد ها و کمپین های نمایشگاهی برنامه ریزی شده همراهی می کند.

نکته قابل توجه : لطفا جهت برنامه ریزی و کسب نتیجه بهتر حداقل ۳ ماه قبل از برگزاری نمایشگاه نسبت به تکمیل فرم زیر اقدام نمایید در تا در اسرع وقت جهت هماهنگی های بیشتر با شما تماس بگیریم و در صورت حصول توافق ، مراحل کار آغاز شود.

گروه بازاریابی شما را در کسب بهترین نتایج از نمایشگاه ها همراهی می کند.

تکمیل فرم زیر به هیچ عنوان هیچ گونه تعهدی برای شما ایجاد نمی کند.

قیمت خدمات بعد از مشخص شدن جزئیات خدمات به شما اعلام می گردد و پس از به توافق رسیدن طرفین ، قرارداد بسته خواهد شد.

نام شرکت / برند (الزامی):

نام شما (الزامی)

شماره تماس

زمان باقی ماند تا نمایشگاه
ماه

توضیحات