تبلیغات جالب تصویری
تبلیغات جالب تصویری ۵٫۰۰/۵ ۳
۵٫۰۰ / ۵ stars


تبلیغات جالب تصویری

چرا باید تبلیغات جالب باشد ؟


فکر می کنید روزانه در معرض دریافت چند پیام تبلیغاتی قرار دارید؟

به طور معمول در شهر های بزرگ ایران اغلب افراد روزانه بین ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ آگهی تبلیغاتی را به طرق مختلف دریافت می کنند. شاید فکرش را هم نمی کردید! از گوشی موبایلتان تا بزرگراه ها ، همه و همه این روزها کارکرد های پیام رسانی و تبلیغاتی پیدا کرده اند. SMS های تبلیغاتی ، پیام های تبلیغاتی واتس آپ و تلگرام و .. ، تبلیغات درون برنامه های گوشی ، تبلیغات در گوگل ، تبلیغات در شبکه های اجتماعی ، تبلیغات در سایت ها و تبلیغات ایمیلی تنها بخشی از آگهی هایی هستند که از طریق دنیای مجازی دریافت می کنید. کمی آن طرف تر در تلویزیون و رادیو روزانه دهها آگهی تجاری را مشاهده می کنیم و می شنویم. اگر به دور و اطرافمان دقیق تر نگاه کنیم ، روزنامه ها ، آگهی نامه ها و کاتالوگ هایی که روزانه به دستمان می رسد همه حاوی پیام های تبلیغاتی هستند. اگر در خیابان ها کمی قدم بزنیم ، تراکت ها ، تست های رایگان ، تابلوی مغازه ها ، تبلیغات در پیاده رو ها ، تبلیغات در بیلبورد ها ، تبلیغات روی پل های عابر پیاده ، تلویزیون های شهری و تبلیغات کاغذی چسبیده شده روی در و دیوار همگی پیام های تبلیغاتی هستند که ما در معرض مشاهده آنها هستیم.

تبلیغات


اما واقعا روزانه چند آگهی توجه شما را به خود جلب می کند ؟ احتمالا پاسخ شما چیزی شبیه اینست که روزانه کمتر از ۱۰۰ پیام تبلیغاتی را دریافت می کنید و کمتر از ۱۰ پیام توجه شما را به خود جلب می کنند. اگر پاسخ شما هم اینگونه است به این معنی است که بیش از ۹۰% تبلیغاتی که به سمت ما سرازیر می شوند حتی نتوانسته اند ما را متوجه خود کنند.
این مطلب را از دست ندهید :   اشتباهات رایج در بازاریابی

******


شما به چندین روش می توانید مخاطب را متوجه تبلیغات خود کنید ، یکی از این روش ها تکرار ، تکرار و تکرار تبلیغ است که باعث می شود توجه مخاطب به تبلیغ شما جلب شود. این روش بازدهی خوبی دارد اما به شرط اینکه برنامه ریزی خوبی داشته باشید و بدانید دقیقا چقدر باید تکرار کنید! بعضی اوقات تکرار بیش از اندازه باعث رنجش مخاطب می شود و نتیجه ای عکس دارد. اما روش دیگری که هزینه ی کمتر و راندمان بالاتری دارد ، تبلیغات جالب و خلاقانه است.

تبلیغات جالب همان تبلیغی است که وقتی آن را مشاهده می کنید برای شما تازگی داشته باشد یا با دیدن آن شگفت زده شوید. شرکت های بزرگ دنیا در سالهای اخیر سعی کرده اند به جای هدر دادن بودجه ی تبلیغاتی خود با شیوه های متداول ، خلاقیت به خرج دهند و تبلیغاتی را طراحی کنند که مخاطب از دیدن آنها شگفت زده می شود. این تبلیغات را هر جا که مخاطب ببیند از آن چشم پوشی نمی کند و حداقل برای ثانیه ای هم که شده به آن چشم می دوزد. 

البته در تبلیغات ویدیویی می توان خلاقیت های بیشتری را مشاهده کرد اما همچنان تبلیغات تصویری و المان های تبلیغات محیطی هزینه ی کمتری به خود اختصاص می دهند و می توانند مخاطبان زیادی را تحت تاثیر قرار دهند.

در ادامه تعدادی از تصاویر تبلیغات جالب و خلاقانه را می توانید مشاهده کنید. پیش از این هم در وب سایت بازاریابی تعدادی از تبلیغات خلاقانه قرار داده شده بود که می توانید برای مشاهده آنها اینجا کلیک کنید.
این مطلب را از دست ندهید :   کسب درآمد از اینترنت در ایران

*****


تبلیغات جالب شیر موز

تبلیغات جالب شیر موز

تبلیغات خلاقانه شیرموز


تبلیغات خلاقانه بتن آماده سریع 


تبلیغ بتن آماده سریع


تبلیغ جالب پودر لباسشویی


تبلیغ جالب پودر لباسشویی


تبلیغ خلاقانه جاروبرقی


تبلیغ خلاقانه جاروبرقی


تبلیغات محیطی جالب قهوه


تبلیغ محیطی قهوه


تبلیغ جالب فیلم ۲۰۱۲


تبلیغ جالب فیلم 2012


تبلیغ جالب جاروبرقی LG


تبلیغات جالب ال جی


تبلیغ شرکت فولکس واگن


تبلیغ فولکس واگن


تبلیغ جالب Duracell روی اتوبوس


تبلیغ اتوبوسی دوراسل


تبلیغات جالب بستنی


Icecream Creative Ads


تبلیغ بسته بندی تخت مبلمان شرکت IKEA 


تبلیغ مبلمان ikea


بیلبورد جالب جاروبرقی


بیلبورد جالب جاروبرقی


تبلیغ مایع دستشویی


تبلیغ جالب مایع دستشویی


تبلیغات خلاقانه و جالب FedEx


تبلیغ جالب حمل سریع FedEx


تبلیغ FedEx در زمینه برتری نسبت به DHL


تبلیغ FedEx ضد DHL


تبلیغ خلاقانه سس کم چرب


تبلیغ جالب سس کم چرب


تبلیغ خلاقانه باتری دوراسل


Duracell Creative Ads


تبلیغات جالب کرم نیوآ


Nivea Cream Creative ADS

درباره نویسنده

محمدرضا حمیدی

من محمد رضا حمیدی، مدیر وب سایت بازاریابی دات نت هستم. بیش از 10 سال است که به کسب و کار های اینترنتی علاقه مند هستم. اولین کسب و کار اینترنتیم را سال 85 راه اندازی کردم، در این سالها تجربیات زیادی در مورد کسب و کار های اینترنتی کسب کردم. در کنار تجربیاتی که در این سالها به دست آورده ام، بیش از 5 سال است که به صورت حرفه ای مشغول مطالعه و یادگیری روش های جدید بازاریابی اینترنتی هستم. سال 94 تصمیم گرفتم تجربیات و دانشم را با علاقه مندان به اشتراک بگذارم و به دیگران کمک کنم تا راحت تر کسب و کار اینترنتیشان را شروع کنند، این شد که بازاریابی دات نت را شروع کردم ;)

مطالب مرتبط

2 نظر

  1. ‍پینگ بک: بازاریابی چریکی چیست؟ - آموزش بازاریابی اینترنتی

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *