چگونه از اینترنت کسب درآمد کنیم
چگونه از اینترنت کسب درآمد کنیم ۵٫۰۰/۵ ۳
۵٫۰۰ / ۵ stars


از سالها پیش تاکنون هر روز افراد زیادی را می بینم که به دنبال راهی برای کسب درآمد از اینترنت هستند. این روز ها هم سوالات زیادی در مورد اینکه چگونه از اینترنت کسب درآمد کنیم دریافت میکنم و افراد زیادی را میبینم که به دنبال راهی برای ایجاد یک درآمد مطمئن اینترنتی هستند اما بسیاری از این افراد راه هایی را طی می کنند که هیچ وقت آنها را به درآمدی که میخواهند نمی رساند. در این مطلب بهترین روش کسب درآمد از اینترنت را به شما معرفی می کنم. روشی که میتوانید مطمئن باشید هرچه بیشتر بر روی آن وقت و انرژی بگذارید درآمدتان هم بیشتر خواهد شد.

 

بازاریابی اینترنتی


 

راه های کسب درآمد واقعی از اینترنت کدامند؟


قبل از اینکه بهترین روش کسب درآمد از اینترنت را به شما معرفی کنم باید راه هایی که واقعا باعث ایجاد درآمد از طریق اینترنت می شوند را برای شما توضیح دهم.

زمانی که واژه کسب درآمد از اینترنت را در گوگل جستجو کنید، تعداد زیادی از وب سایت ها و وبلاگ ها را مشاهده می کنید که راه هایی را به شما پیشنهاد می کنند که شما می توانید به سادگی و بدون کارکردن درآمد ارزی داشته باشید! حتما می پرسید چطور چنین چیزی ممکن است!؟ در حقیقت اصلا تا این لحظه چنین روشی ابداع نشده است! اکثر این سایت ها به شما پیشنهاد می دهند که در یک سایت عضو شوید و تبلیغات ببینید یا بر روی تبلیغات کلیک کنید و با روزی یک یا دو ساعت کار ماهانه چندین میلیون تومان درآمد کسب کنید! جالب است بدانید این وب سایت ها بیش از ۱۰ سال است که وجود دارند، اولین باری که خودم در سال ۸۴ به دنبال کسب درآمد از اینترنت بودم با این وب سایت ها آشنا شدم که آن روزها بازار داغ تری داشتند و محدوده ی فعالیتشان جهانی بود اما امروز دیگر این روش ها در کشور های توسعه یافته به کلی برای اکثر افراد قابل قبول نیست اما در ایران هنوز هم شاهد این هستیم که هر روز وب سایت ها و وبلاگ های جدیدی برای تبلیغ این روش ها ساخته می شود و در این سالها احتمالا صد ها هزار ایرانی وقت خود را در این وب سایت ها تباه کرده اند! اما به شما تضمین می دهم شما با چنین سیستم هایی هیچ وقت به درآمد دلخواهتان نخواهید رسید و شاید حتی ماهانه ۱۰۰ هزارتومان هم از این روش ها درآمد کسب نکنید!

 

اولین نکته ای که باید در مورد کسب و کار اینترنتی همیشه به یاد داشته باشید این است که هیچ راهی برای پولدار شدن بدون تلاش کردن در اینترنت وجود ندارد! 

 

اگر علاقه مند هستید بدانید در ایران از چه روش هایی میتوانید با استفاده از اینترنت درآمد کسب کنید، مطلب کسب درآمد از اینترنت در ایران را مطالعه نمایید.

ایجاد و نگهداری یک کسب و کار اینترنتی همیشه سختی های خاص خودش را دارد اما اگر کارهایتان را مطابق اصول انجام دهید همه چیز لذت بخش است چون شما هر روز رشد می کنید و درآمد بیشتری کسب می کنید. از سوی دیگر سختی های یک کسب و کار اینترنتی عموما تشابهی به سختی کار در معدن ندارد و در بیش از ۸۰% مواقع هیچ کس متوجه سختی های کار شما نمی شود و به همین دلیل بسیاری از افراد فکر می کنند یک کسب و کار اینترنتی موفق خیلی ساده بوجود می آید اما واقعا چنین نیست. اگر به دنبال کسب درآمد واقعی از اینترنت هستید راه های بدون منطق را کاملا از ذهنتان پاک کنید.

 
این مطلب را از دست ندهید :   موسا مارکتینگ 4 روش نوین دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی اینترنتی


 

تولید محتوا بهترین راه کسب درآمد از اینترنت است!


راه های متعددی برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد اما همه ی راه های کسب درآمد بالا از اینترنت به نوعی تولید محتوا محسوب می شوند!

به طور کلی کسب و کار های اینترنتی از نظر نوع کسب و کار یا یک ایده ی کاملا جدید هستند و یا تکرار یک ایده قدیمی به شکلی جدید و از نظر نوع محصول نیز یا دارای محصول مجازی و غیرحضوری و یا محصول فیزیکی و حضوری هستند. حتی اگر کار شما فروش کالا های فیزیکی است باز هم تولید محتوا می تواند فروش شما را چندین برابر افزایش دهد.

 یک باور غلط!

بسیاری از افراد فکر میکنند با ایجاد یک سایت و کپی کردن مطالب اینترنت روی آن و جذب تبلیغ مثل سایت های خبری می توانند ماهانه دهها میلیون تومان درآمد کسب کنند که از این بابت سخت در اشتباهند! شما از سه راه اصلی بازاریابی اینترنتی میتوانید در اینترنت پول کسب کنید.

  1.  ایجاد یک رسانه پرمخاطب و کسب درآمد از طریق تبلیغات و …

  2. بازاریابی و فروش محصولات دیگران

  3. بازاریابی و فروش محصولات خودتان


 

اگر هدفتان ایجاد یک رسانه پرمخاطب است که این روز ها با فراگیر شدن شبکه های اجتماعی، ایده های زیادی را میتوان در این زمینه پیدا کرد باید به این نکته توجه کنید که شما به صد ها هزار کاربر علاقه مند به رسانه خود نیاز دارید. برای اینکه بتوانید به این هدف دست پیدا کنید باید آماده باشید تا ماهها به سختی برای رسیدن به هدفتان مبارزه کنید و رضایت کاربران را جلب کنید. مطمئنا در این راه زهری کشنده تر از محتوای غیر ارزشمند و کپی برای کسب و کارتان نخواهید یافت! شما باید در ذهن کاربران برای کارتان ارزش ایجاد کنید تا بعضی از آنها حاضر شوند در رسانه محبوب شما سفارش تبلیغ دهند. به همین دلیل اصلی ترین وظیفه شما تولید محتوای با کیفیت و تبلیغ محتوای تولید شده است.

 

اگر میخواهید محصولات دیگران را بازاریابی کنید و بفروشید باز هم شما به تولید محتوای بسیار مرتبط و با کیفیت در مورد آن محصول نیاز دارید تا بتوانید فروش خوبی را ثبت کنید. امروزه بسیاری از افراد با تولید محتوای ویدیویی در سایت هایی مانند یوتیوب یا ایجاد وب سایت ها و وبلاگ های تخصصی در مورد محصولات دیگران، آن محصولات را تبلیغ می کنند و از طریق فروش آن محصولات کسب درآمد می کنند.

 

سومین راهی که در پیش دارید این است که کسب و کارتان را بر پایه محصول خودتان طراحی کنید. به عنوان مثال سایت بازاریابی دات نت در حوزه آموزش بازاریابی اینترنتی فعالیت می کند و محصولات این وب سایت در مورد بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ هستند، اما وظیفه اصلی ما در این وب سایت تولید محتوای ارزشمند رایگان برای کاربران است تا بتوانیم آنها را از فعالیتمان آگاه کنیم و به آنها نشان دهیم که ما توانایی تولید محصولات با کیفیت را داریم و شما می توانید به ما اعتماد کنید تا موفق شوید. سایت دیجی کالا نیز که محصولات فیزیکی ارائه می کند، بسیار به تولید محتوا اهمیت می دهد تا کاربران را به وبسایتش جذب کند و آنها را قانع کند که از رقبا برتر است.

 

با توجه به نکات بالا متوجه شده اید که در هر کسب و کار اینترنتی که قصد دارید موفق شوید یک عامل کلیدی و مهم مشترک وجود دارد و آن تولید محتوای ارزشمند است!

 
این مطلب را از دست ندهید :   تفاوت های تبلیغ نویسی و محتوا نویسی

چرا کسب درآمد از اینترنت لذت بخش است؟


با همه ی سختی هایی که برای داشتن یک کسب و کار اینترنتی وجود دارد چرا یک راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی برای بسیاری از افراد لذت بخش است؟ در این بخش دلایلی را برایتان مطرح میکنم که بسیاری از افراد حاضر می شوند سختی های راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی را به جان بخرند و شبانه روز برای رسیدن به یک کسب و کار اینترنتی ایده آل تلاش کنند.

یک کسب و کار اینترنتی ، یک ماشین پولسازی است ۲۴ ساعته است!

اگر کسب و کارتان را درست پایه ریزی کنید دقیقا شما در حال ساخت ماشین پولسازیتان هستید. زمانی که درآمد سایت شما شروع شد ، ماشین پولسازی شما برای شما شروع به کسب درآمد از اینترنت می کند و فرقی نمی کند شما خواب هستید یا بیدار، ماشین پولسازی شما در هر حال برای شما فروش ایجاد می کند. از سوی دیگر ماشین پولسازی شما با یک ایده درست می تواند بسیار سریع رشد کند یعنی زمانی که ماهانه ۱۰۰ هزارتومان از ماشین پولسازی آنلاین خود درآمد کسب می کنید زمان زیادی نمی گذرد که درآمد شما به بیش از یک میلیون تومان میرسد کافیست مسیر درستی را انتخاب کنید و در مسیر درست گام بردارید.

 

کسب و کار اینترنتی را از کجا شروع کنم؟


اگر برای ساخت ماشین پول سازی آنلاین خود مصمم هستید وقت آن رسیده که ایده ی کسب و کارتان را پیدا کنید. به دنبال نیاز ها و خواسته های افراد باشید و سعی کنید یکی از خواسته های افراد را برطرف کنید. هدف کسب و کار شما باید برطرف کردن این خواسته باشد و باید تمام سعی خود را به کار ببندید تا به بهترین شکل ممکن این خواسته را برطرف کنید. در مورد ایده کسب و کارتان از افرادی که فکر میکنید مشتری شما هستند سوال بپرسید و نظرشان را در مورد کسب و کارتان جویا شوید.

 

اگر علاقه مند هستید با ۳ ایده کلی و اثبات شده برای کسب درآمد از اینترنت در ایران آشنا شوید، اینجا کلیک کنید.

 

درباره نویسنده

محمدرضا حمیدی

من محمد رضا حمیدی، مدیر وب سایت بازاریابی دات نت هستم. بیش از 10 سال است که به کسب و کار های اینترنتی علاقه مند هستم. اولین کسب و کار اینترنتیم را سال 85 راه اندازی کردم، در این سالها تجربیات زیادی در مورد کسب و کار های اینترنتی کسب کردم. در کنار تجربیاتی که در این سالها به دست آورده ام، بیش از 5 سال است که به صورت حرفه ای مشغول مطالعه و یادگیری روش های جدید بازاریابی اینترنتی هستم. سال 94 تصمیم گرفتم تجربیات و دانشم را با علاقه مندان به اشتراک بگذارم و به دیگران کمک کنم تا راحت تر کسب و کار اینترنتیشان را شروع کنند، این شد که بازاریابی دات نت را شروع کردم ;)

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *