تصاویر تبلیغات خلاقانه
تصاویر تبلیغات خلاقانه ۵٫۰۰/۵ ۵
۵٫۰۰ / ۵ stars


تبلیغات خلاقانه چسب

تصاویر تبلیغات خلاقانه


تبلیغات خلاقانه راهکاری برای افزایش چشمگیر بازدهی تبلیغات است. خلاقیت در تبلیغات علی الخصوص تبلیغات محیطی می تواند توجه مشتری را به محصول شما جلب نماید و نتایج عملیات تبلیغاتی شما را کاملا دگرگون نماید ( انواع تبلیغات محیطی ) . در روزگاری که اطراف ما پر شده از انواع تبلیغات و بیلبورد های رنگارنگ فقط یک خلاقیت و یک نوآوری چشم نواز می تواند کاری کند که مردم با علاقه به تبلیغات شما نگاه کنند.

آشنایی با تبلیغات خلاقانه سایر محصولات و سایر شرکت ها می تواند به طراحان و مشاوران تبلیغاتی کمک کند تا تبلیغات بهتر و جذاب تری خلق کنند.  در ادامه تصاویری از خلاقانه ترین تبلیغات محیطی و اغلب به صورت تبلیغات بیلبوردی آورده شده است. شایع ترین روش تبلیغات محیطی ، تبلیغات بیلبوردی است که می توان در حد یک عکس به آنها اشاره نمود در سایر روش های تبلیغاتی نیز می توان ابتکار عمل به خرج داد ولی ممکن است نتوان به وسیله ی تصاویر خلاقیت سایر روش ها را به خوبی بیان نمود.

 

تبلیغات رنگ 

تبلیغات خلاقانه رنگ بر روی بدنه ساختمان و کف پارکینگ.

تبلیغات خلاقانه رنگ


بازاریابی


تبلیغات بیلبوردی پیتزا


بنر خلاقانه ی تبلیغ پیتزا


تبلیغات خلاقانه پیتزا


آموزش بازاریابی


تبلیغات محیطی خلاقانه اسکی


بیلبورد خلاقانه اسکی


آموزش بازاریابی


تبلیغات خلاقانه بیلبوردی رب گوجه فرنگی


تبلیغات بیلبوردی رب گوجه


آموزش بازاریابی


تبلیغات جالب تناسب اندام


تبلیغات فیتنس


آموزش بازاریابی


تبلیغ صرفه جویی در مصرف آب با رسانه جایگزین


در این تصویر یک صندلی بزرگ که غیرقابل استفاده است در کنار یک صندلی متعارف خیابانی قرار گرفته است. بر روی صندلی بزرگ نوشته شده ” آبی که شما به چمن ها می دهید ” و بر روی صندلی دیگر نوشته شده ” آبی که واقعا چمن ها به آن نیاز دارند ” . از این شیوه ی جالب برای تبلیغ صرفه جویی در مصرف آب استفاده شده و دقیقا در ذهن مخاطب نقش خاهد بست که آب بیش از اندازه درست مانند صندلی بزرگ هیچ کارآیی ندارد.

این مطلب را از دست ندهید :   ایده های جالب تبلیغات چاپی

تبلیغ خلاقانه صرفه جویی در مصرف آب


آموزش بازاریابی


تبلیغات هوشمندانه 


در این بیلبورد تبلیغاتی که در حقیقت جزء رسانه های جایگزین نیز هست ، علاوه بر اینکه بیلبورد نقش معرفی محصول را بر عهده دارد دارای سایبانی در قسمت بالایی است که افراد می توانند در هنگام باران یا زیر تابش افتاب از آن استفاده نمایند.


تبلیغات هوشمندانه

درباره نویسنده

محمدرضا حمیدی

من محمد رضا حمیدی، مدیر وب سایت بازاریابی دات نت هستم. بیش از 10 سال است که به کسب و کار های اینترنتی علاقه مند هستم. اولین کسب و کار اینترنتیم را سال 85 راه اندازی کردم، در این سالها تجربیات زیادی در مورد کسب و کار های اینترنتی کسب کردم. در کنار تجربیاتی که در این سالها به دست آورده ام، بیش از 5 سال است که به صورت حرفه ای مشغول مطالعه و یادگیری روش های جدید بازاریابی اینترنتی هستم. سال 94 تصمیم گرفتم تجربیات و دانشم را با علاقه مندان به اشتراک بگذارم و به دیگران کمک کنم تا راحت تر کسب و کار اینترنتیشان را شروع کنند، این شد که بازاریابی دات نت را شروع کردم ;)

مطالب مرتبط

1 نظر

  1. ‍پینگ بک: تبلیغات جالب تصویری - آموزش بازاریابی و فروش

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *