وبینار روش های افزایش فروش

فروش خود را افزایش دهید

حتما شما هم دوست دارید فروشتان بیشتر شود!

بسیاری از کسب و کار ها این روز ها دست به دامن هر روشی می شوند تا فروش خود را افزایش دهند، در گذشته هم این اتفاق صورت می گرفت اما ضرورتی برای این کار دیده نمی شد اما این روز ها با توجه به وضع خاص اقتصادی حاکم در کشور و از طرف دیگر افزایش رقابت همه ی کسب و کار ها به دنبال روش هایی هستند که فروش خود را بیشتر کنند.

این وبینار فرصت خوبی است تا دانش خود را در مورد روش های افزایش فروش ارتقا دهید. در این وبینار مؤسس وب سایت بازاریابی روش هایی را برای شما شرح می دهد که خیلی ساده و با کمترین هزینه ممکن می توانید این روش ها را در کسب و کارتان به کار بگیرید و فروشتان روز به روز بیشتر خواهد شد.

 

وبینار بازاریابی

چرا وبینار؟ اصلا وبینار یعنی قرار است چه شود؟ ممکن است واژه وبینار برای بسیاری از افراد هنوز هم واژه آشنایی نباشد. وبینار از ترکیب دو کلمه وب + سمینار تشکیل شده است و اصطلاحا مفهوم سمینار آنلاین را دارد. در حقیقت افراد علاقه مند و سخنران در یک زمان مشخص در یک صفحه اینترنتی جمع می شوند و سخنران شروع به صحبت کردن در مورد مباحث می کند و افراد شرکت کننده می توانند از طریق هدفون یا بلندگوی کامپیوتر صدای سخنران را بشنوند و از طریق صفحه نمایش دستگاه خود مطالب تصویری وبینار را مشاهده کنند. شما با استفاده از موبایل یا لپ تاپ یا کامپیوتر رومیزی خود میتوانید در وبینار شرکت کنید اما معمولا استفاده از کامپیوتر رایج تر است. برای شرکت در وبینار تنها به یک اینترنت با سرعت ۱۲۸ نیاز دارید که تمام خطوط ADSL و همه مودم های ۳G و ۴G سرعت کافی برای شرکت در وبینار را دارا هستند. مزیت اصلی وبینار این است که شرکت کنندگان می توانند از هر نقطه ی کشور در وبینار شرکت کنند و نیاز نیست هیچ وقت و هزینه ای برای رفت و آمد و شرکت در وبینار صرف کنند.

وبینار بازاریابی

شرکت در وبینار برای چه کسانی مفید است؟

هر فردی که به نحوی با کار بازاریابی و فروش کالا و خدمات در ارتباط است می تواند از مطالب این وبینار برای افزایش فروش و برتری یافتن نسبت به رقبا استفاده نماید. سعی شده مطالبی که در این وبینار بیان می شود برای اغلب کسب و کار های سنتی ، مدرن و آنلاین و کسب و کار های کالا محور یا خدمات محور قابل استفاده باشد.

شما هم اگر دوست دارید با چندین روش جالب برای فروش آشنا شوید می توانید روز پنجشنبه یک ساعت زمان برای شرکت در این وبینار صرف کنید و از شنبه آینده با بکارگیری این روش ها در کارتان هر روز سود بیشتری کسب کنید.

سخنران این وبینار محمدرضا حمیدی ، مدیر و مؤسس وب سایت بازاریابی و مشاور مدیریت کسب و کار و بازاریابی است. او در مورد این وبینار چنین گفته است:قول می دهم حداقل ۸۰ درصد از رقبای شما مطالب ارائه شده در این وبینار را نمی دانند!

اگر شما هم علاقه مند به شرکت در این وبینار هستید یک خبر خوب برای شما داریم!

قیمت این وبینار ۱۹ هزارتومان است که برای آشنایی شما با وبینار های بازاریابی تخفیف ویژه ای برای شما در نظر گرفته ایم، شما می توانید به صورت رایگان در این وبینار شرکت کنید. 

وبینار بازاریابی

تنها نکته ای که باید در نظر داشته باشید ظرفیت محدود وبینار است که از طرف شرکت ارائه دهنده خدمات برگزاری وبینار ۲۵ نفر در نظر گرفته شده و قابل افزایش نیست! پس اگر هنوز هم به شرکت در وبینار علاقه مندید عجله کنید و هرچه سریعتر مشخصاتتان را در فرم زیر وارد نمایید. ۲۵ نفر اولی که در وبینار ثبت نام نموده اند حداکثر طی ۲۴ ساعت ایمیل و پیامک تایید ثبت نام از طرف وب سایت بازاریابی دریافت خواهند نمود. سایر عزیزانی که فرم زیر را تکمیل می کنند اما به دلیل محدودیت ظرفیت موفق به شرکت در وبینار نمیشوند هدیه ای از طرف بازاریابی دریافت می نمایند و در فرصت های بعدی شانس این را دارند که جزء اولین افرادی باشند که از وبینار های بازاریابی مطلع شوند.

اگر علاقه مند هستید در وبینار شرکت کنید و فروشتان را افزایش دهید هرچه سریعتر فرم زیر را تکمیل کنید

تاریخ وبینار : پنج شنبه همین هفته ساعت ۱۱ الی ۱۲

برگزار کننده : وب سایت بازاریابی

سخنران : محمد رضا حمیدی

فیمت وبینار : ۱۹ هزار تومان این وبینار را به صورت رایگان مهمان ما باشید

امکان حضور برای کلیه علاقه مندان از سراسر ایران وجود دارد

ظرفیت وبینار ۲۵ نفر